Najbližšia akcia
Názov:žiadne akcie až do odvolania
Kde:
Kedy:
Info:Vladimír Ješko - predseda klubu tel: 0903 241 847, Vlado
Dnes je Sobota, 13. Apríl 2024, sviatok má Aleš

Silvester na Nemčekoch 2019

Takmer každý Silvester na Nemčekoch je niečím výnimočný, svojim spôsobom výnimočný bol aj ten tohoročný. Jednak svojou dĺžkou – na chalupe sme vo väčších či menších skupinách pobývali 11 dní, jednak počtom chalupárov – dokopy sa nás tu vystriedalo iba osem, ale nikdy nás nebolo naraz viac ako päť, niekoľko dní tu bol dokonca iba jeden.

 

Island

Na začiatku augusta 2019 sme sa s Borisom vybrali na Island a urobili tam desať pekných výletov. Na štyri výlety sme vyrazili z Reykjavíku, šesť výletov sme si urobili v rámci cesty okolo Islandu. Najazdili sme pri tom asi 2 000 kilometrov na dvoch požičaných autách a nachodili asi 150 kilometrov.

 

Na bicykli k Baltskému moru

V auguste sme prešli od prameňa Nisy pri Novej Vsi nad Nisou až po Ahlbeck pri Baltickom mori. Cyklotrasa Oder-Neisse radweg vedie popri riekach po nemecko-poľskej hranici. Naša trasa mala vyše 700 km a na jej častiach sme sa stretli dvanásti cyklisti.

 

Chočské vrchy

Týždeň v júli sme strávili turistikou a pobytom v horárni Meštrová na hranici Chočských vrchov a Západných Tatier. V dobrom počasí sa nás zišlo a vystriedalo asi štrnásť.

 

Prechod hrebeňom Poľských beskýd, tretia časť

Po roku prichádzame do Poľských Beskýd, aby sme pokračovali v našej ceste po Glownom szlaku Beskidskom

 

S bicyklom po Chorvátskych ostrovoch, diel tretí

Po trojročnej pauze sa opäť vraciame do Chorvátska s cieľom spoznávať na bicykli chorvátske ostrovy. Toho roku prišiel rad na ostrov Dugi Otok, Murter, Vir a Nin.

 
 
© 2024 Ukázkové stránky -- Vytvořilo UDT
CNW:Counter